Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love All Crystal Blue Bjorn Borg dla kobiet

Love All Crystal Blue Bjorn Borg dla kobiet

kwaśny

Love All Crystal Blue marki Bjorn Borg to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love All Crystal Blue został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, lima, pomarańcza, brzoskwinia i wiśnia; nutami serca są grejpfrut, fuksja i jaśmin; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Cytryna Amalfi Lima Pomarańcza Brzoskwinia Wiśnia

Grejpfrut Fuksja Jaśmin

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love All Crystal Blue by Bjorn Borg.

Love All Crystal Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bjorn Borg Love All Crystal Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bjorn Borg Love All Crystal Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love All Crystal Blue marki Bjorn Borg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love All Crystal Blue marki Bjorn Borg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Boucheron Jaipur Entre Filles Saison 1 Oilily Papilon Jeanne Arthes Rose Bonbon Oriflame After Hours Loewe Loewe L M. Micallef Floral Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Halle Berry Reveal Cofinluxe Watt Pink LR Agent XX