Marki » B » kwiatowo - wodne « Grupy

Love All Clean Green Bjorn Borg dla kobiet

Love All Clean Green Bjorn Borg dla kobiet

morski
wodny

Love All Clean Green marki Bjorn Borg to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Love All Clean Green został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, zielone jabłko, melon i nuty zielone; nutami serca są woda morska, brzoskwinia, frezja i konwalia; nutami bazy są piżmo, jaśmin i lilia.

Czarna porzeczka Zielone jabłko Melon Nuty zielone

Woda morska Brzoskwinia Frezja Konwalia

Piżmo Jaśmin Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love All Clean Green by Bjorn Borg.

Love All Clean Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bjorn Borg Love All Clean Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bjorn Borg Love All Clean Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love All Clean Green marki Bjorn Borg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love All Clean Green marki Bjorn Borg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Bvlgari Omnia Crystalline Gabriela Sabatini Ocean Sun Issey Miyake L'eau d'Issey Krizia Eau de Krizia Antonio Banderas Blue Seduction Adidas Natural Vitality Menard L'eau de Ryokuei Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Antonia`s Flowers Sogni del Mare Avon Exotic Beaches Bobbi Brown Beach Kristen Michele Notes Fraiches