Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau de Paradis Biotherm dla kobiet

Eau de Paradis Biotherm dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 5

kwaśny
Eau de Paradis Biotherm dla kobiet Zdjęcia Eau de Paradis Biotherm dla kobiet Zdjęcia Eau de Paradis Biotherm dla kobiet Zdjęcia

Eau de Paradis marki Biotherm to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau de Paradis został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są cytryna amalfi, czarna porzeczka, malina, czerwone jagody, granat i jagoda; nutami serca są frezja i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Malina Czerwone jagody Granat Jagoda

Frezja Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Paradis by Biotherm.

Eau des Jardins

Eau de Paradis Recenzje Perfum

Karina505
Karina505

Bardzo fajny owocowy zapach. Delikatny, swiezy, troche egzotyczny, taki wiosenno - letni koktajl. Na skorze utrzymuje sie ok. godziny, ale jak sie nim spryska ubranie, to utrzymuje sie dluzej. Projekcja przecietna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Biotherm Eau de Paradis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Biotherm Eau de Paradis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Paradis marki Biotherm. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Paradis marki Biotherm reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Moschino Moschino Funny! D`Orsay Tilleul Donna Karan DKNY Be Delicious Lalique Amethyst Christian Dior Dior Addict Hermes Eau des Merveilles Byredo Pulp Hugo Boss Deep Red Cacharel Eden Jean Paul Gaultier Ma Dame Calvin Klein Truth Clinique Clinique Happy Diptyque Tam Dao Joop! Joop! Le Bain Giorgio Armani Armani Code for Women Masaki Matsushima Masaki Shiro Gucci Gucci Eau de Parfum Yves Rocher Nature Millenaire Tom Ford Velvet Orchid