Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau d'Energie Biotherm dla kobiet

Eau d'Energie Biotherm dla kobiet

Eau d'Energie Biotherm dla kobiet Zdjęcia Eau d'Energie Biotherm dla kobiet Zdjęcia

Eau d'Energie marki Biotherm to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau d'Energie został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka i cytryna; nutami serca są cyklamen, morela i jaśmin; nutami bazy są piżmo i cedr.

Pomarańcza Mandarynka Cytryna

Cyklamen Morela Jaśmin

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d'Energie by Biotherm.

Eau d'Energie Recenzje Perfum

Eau d'Energie by Biotherm 4.29 out of 5 based on 10 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Biotherm Eau d'Energie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Biotherm Eau d'Energie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d'Energie marki Biotherm. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d'Energie marki Biotherm reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sephora Mysterieuse? Vanille Patchouli Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Naomi Campbell Cat Deluxe Moschino Moschino Funny! Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Lancome Aroma Fit Kenzo 7:15 AM in Bali Escada Turquoise Summer Escada Escada Island Kiss 2011 Escada Escada Sexy Graffiti 2011 Escada Sunset Heat Moschino Cheap & Chic Chic Petals Escada Escada Rockin' Rio 2011 Yves Rocher Mangue - Passion Hugo Boss Boss Orange Sunset Escada Taj Sunset Escada Cherry in the Air Paco Rabanne Black XS for Her Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic