Marki » B » aromatyczno - owocowe « Grupy

Eau Pure Biotherm dla kobiet

ozonowy
kwaśny
Eau Pure Biotherm dla kobiet Zdjęcia Eau Pure Biotherm dla kobiet Zdjęcia

Eau Pure marki Biotherm to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Eau Pure został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są lima, kiwi, rabarbar, grejpfrut i cytryna; nutami serca są zielona herbata i lotos; nutami bazy są paczula, piżmo i mech dębowy.

Lima Kiwi Rabarbar Grejpfrut Cytryna

Zielona herbata Lotos

Paczula Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Pure by Biotherm.

Eau Pure Recenzje Perfum

Ann
Ann

Eau Pure jest świeży, niezbyt słodki i kojarzy się stricte z latem, mi osobiście z turkusowym basenem wypełnionym chłodną wodą i leżeniem na hotelowym leżaku objadając się soczystymi owocami.
Wyczuwam wyraźnie zaznaczoną obecność zielonej herbaty oraz kwaskowatych cytrusów, przede wszystkim cytryny. Całość ma delikatną bazę i jest bardzo orzeźwiająca, nienachalna. Flakon bardzo w moim stylu, dobrze oddaje krystaliczną zawartość, wersja z ośmiorniczką jest obłędna, niestety największym minusem jest typowa trwałość dla takich zapachów. Godna najwyżej drogeryjnej mgiełki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Biotherm Eau Pure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Biotherm Eau Pure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Pure marki Biotherm. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Pure marki Biotherm reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Moschino Cheap & Chic I Love Love Bottega Veneta Bottega Veneta Giorgio Armani Armani Code Luna Masaki Matsushima Masaki Shiro Chloe Chloe Eau de Parfum Yves Rocher Naturelle Christian Dior Miss Dior Cherie Chanel Chance Eau Tendre Lalique Amethyst Thierry Mugler Innocent Yves Saint Laurent Elle Christian Dior Hypnotic Poison Yves Rocher Pur Desir de Lys Thierry Mugler Alien Yves Rocher The Vert Yves Rocher Neonatura Elevate Yves Rocher Mangue - Passion Yves Saint Laurent Rive Gauche Yves Saint Laurent Saharienne