Marki » B » drzewno - wodne « Grupy

Biotherm Homme Force Biotherm dla mężczyzn

Biotherm Homme Force Biotherm dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 3

Biotherm Homme Force Biotherm dla mężczyzn Zdjęcia Biotherm Homme Force Biotherm dla mężczyzn Zdjęcia

Biotherm Homme Force marki Biotherm to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Biotherm Homme Force został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic. Nutami głowy są grejpfrut, lima i mandarynka; nutami serca są neroli, kardamon i piołun; nutami bazy są wetyweria, paczula, cedr virginia i ambra.

Grejpfrut Lima Mandarynka

Neroli Kardamon Piołun

Wetyweria Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Biotherm Homme Force by Biotherm.

Play Sport

Biotherm Homme Force Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Biotherm Biotherm Homme Force, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Biotherm Biotherm Homme Force, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Biotherm Homme Force marki Biotherm. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Biotherm Homme Force marki Biotherm reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Aramis Aramis Always for Him Christian Lacroix Bazar pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Escada Sunset Heat for Men Cartier Déclaration Bois Bleu Molyneux Quartz pour Homme Burberry Burberry Summer for Men 2010 Diesel Fuel for Life Summer Montale Aoud Forest Farmacia SS. Annunziata Hyle Armand Basi L’Eau Pour Homme Sabon Homme