Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Illicit Billy Jealousy dla mężczyzn

Illicit Billy Jealousy dla mężczyzn

ozonowy
Illicit Billy Jealousy dla mężczyzn Zdjęcia

Illicit marki Billy Jealousy to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Illicit został wydany w 2006 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są bluszcz, imbir i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe i herbata.

Bergamotka

Bluszcz Imbir Gałka muszkatołowa

Drzewo sandałowe Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Illicit by Billy Jealousy.

Illicit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Billy Jealousy Illicit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Billy Jealousy Illicit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Illicit marki Billy Jealousy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Illicit marki Billy Jealousy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Cerruti Image Woman Moschino Friends Men Corinne Cobson Love Etc Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Lulu Castagnette Indomptee Sisley Sisley Eau de 3 O Boticario Acqua di Colonia Citrus Novaya Zarya Troynoy Smell Bent Hippie Holidaze JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Space NK Laughter