Marki » B » kwiatowe « Grupy

The Fragrance from Bill Blass Bill Blass dla kobiet

The Fragrance from Bill Blass Bill Blass dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

tuberozowy
The Fragrance from Bill Blass Bill Blass dla kobiet Zdjęcia The Fragrance from Bill Blass Bill Blass dla kobiet Zdjęcia The Fragrance from Bill Blass Bill Blass dla kobiet Zdjęcia The Fragrance from Bill Blass Bill Blass dla kobiet Zdjęcia

The Fragrance from Bill Blass marki Bill Blass to kwiatowe perfumy dla kobiet. The Fragrance from Bill Blass został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są zielona mandarynka, galbanum i neroli; nutami serca są tuberoza, biały hiacynt, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Zielona mandarynka Galbanum Neroli

Tuberoza Biały hiacynt Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Fragrance from Bill Blass by Bill Blass.

The Fragrance from Bill Blass Recenzje Perfum

Pola
Pola

Zaczyna się od zapachu łodyg. Galbanum czesto określane jako "chrupkie" zielone nie zielonością słodką i ogórasową tylko taką łodygową i gorzkawą. Potem jest jeszcze dziwniej, kiedyś na początku przygody perfumowej zastanawiałam się jak perfumy mogą pachnieć nutą palonej gumy. Tu dane było mi to poczuć. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na winę tuberozy - faza palonej gumy jest lekka i ulotna a potem uderza duszna kremowa woń kwiatów woń ta na mnie wyłącznie tuberozowa. Raz tylko podczas szybkiej przebieżki kiedy oragnizm się dostatecznie ogrzał uwydatniły się pulsując konwalie i jaśmin ) . Perfumy mają b. dobrą trwałość trzymały się do 8-9 h. Jednak z powodu tuberozy i kwiatów w ogóle pożegnałam flakon dość szybko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bill Blass The Fragrance from Bill Blass, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bill Blass The Fragrance from Bill Blass, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Fragrance from Bill Blass marki Bill Blass. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Fragrance from Bill Blass marki Bill Blass reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Oriflame City Jungle Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Mona di Orio Jabu Roxana Illuminated Perfume Rosa Norma Kamali Norma Kamali DSH Perfumes June Bride Keiko Mecheri Mogador Daisy Fuentes Dianoche Night Novaya Zarya Natasha Bronnley White Dahlia