Marki » B » kwiatowe « Grupy

Couture 6 Bill Blass dla kobiet

Couture 6 Bill Blass dla kobiet

Miałem: 1

Couture 6 marki Bill Blass to kwiatowe perfumy dla kobiet. Couture 6 został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Constantin Gueros. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, kwiat jabłoni, paczula i jeżyna.

Róża Kwiat jabłoni Paczula Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couture 6 by Bill Blass.

Couture 6 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bill Blass Couture 6, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bill Blass Couture 6, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couture 6 marki Bill Blass. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couture 6 marki Bill Blass reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Burberry Weekend for Women David & Victoria Beckham Intimately Beckham Paul Smith Paul Smith Women Annick Goutal Heure Exquise Barbie Barbie Princess Diptyque Ofresia Salvador Dali Little Kiss Cherry CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Caswell Massey Casma O Boticario Floratta in Lilac