Marki » B » kwiatowe « Grupy

Couture 6 Bill Blass dla kobiet

Couture 6 Bill Blass dla kobiet

Miałem: 1

Couture 6 marki Bill Blass to kwiatowe perfumy dla kobiet. Couture 6 został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Constantin Gueros. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, kwiat jabłoni, paczula i jeżyna.

Róża Kwiat jabłoni Paczula Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couture 6 by Bill Blass.

Couture 6 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bill Blass Couture 6, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bill Blass Couture 6, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couture 6 marki Bill Blass. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couture 6 marki Bill Blass reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Reflection Woman Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Yves Rocher Rose Absolue Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses The Body Shop Lotus Petal Opus Oils Burlesque: Starlet Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Tsi-La Organic Kizes Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores Michael Storer Yvette Demeter Fragrance Heather NANADEBARY Bronze