Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Couture 3 Bill Blass dla kobiet

Couture 3 Bill Blass dla kobiet

cynamonowy

Couture 3 marki Bill Blass to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Couture 3 został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Valerie Garnuch-Mentzel. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, kwiat jabłoni, kardamon, imbir, bergamotka, cynamon, cukier, róża, czarny pieprz, papryczka pimento i wanilia.

Drzewo sandałowe Kwiat jabłoni Kardamon Imbir Bergamotka Cynamon Cukier Róża Czarny pieprz Papryczka pimento Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couture 3 by Bill Blass.

Couture 3 Recenzje Perfum

amanda
amanda

Lubię ten zapach na deszczową,zimną jesień i zimę oczywiście.
Jest taki winny,aromatyczny,rozgrzewający po prostu.
Otwarcie,to zapach słodkiego wina,mieszającego się z aromatem przypraw korzennych.
Poprawi nadwątlonym zimnem nastrój szybciutko,nim się spostrzeżemy.
Zapach spokojnie będzie sobie dojrzewał,racząc nas nie tylko winem i przyprawami,ale również zapachem świeżego drewna,które świetnie pobudza w tej rozleniwiającej atmosferze.

Pola
Pola

Początek tego zapachu w moim odczuciu podobny jest lekko do Ambar J. del Pozo, może dla tego, że moja skóra bardzo podbija kardamon. Tak więc pierwsze nuty to cierpki mix bergamotki i imbiru okryty toną kardamonu, po 2 minutach całość zostaje posypana cynamonem i tu zapach zaczyna ewoluować przypomnając zapach kardamonowo- cynamonowych bułeczek które piekłam kilka miesięcy temu. Cierpkość znika powoli pojawia się słodycz, waniliowo -sandałowa miękkość. Ale dalej jesteśmy w kuchni bo czuć jednocześnie kilka innych rzeczy: jest trochę pieprzu i kilka kropel likieru z róży. Nuta serca jest bardzo niejednorodna. W końcu przychodzi gospodyni chowa likier do szafki a rozsypane ziarna to pojemniczka. na stole zostają bułeczki posypane wanilinowym cukrem pudrem leciutko pikantne i korzenne, tutaj na tym etapie w bazie zapachu odczuwam podobieństwo do L L. Lempickiej ( choć tu szczęściem ani nie ma ani nie czuć lukrecji).
Liczyłam na to, że będzie jeszcze bardziej korzennie ( lub inaczej: że intensywnie cynamonowo- korzennie będzie cały czas ewolucji zapachu) lub przynajmniej bardziej różanie. Efekt końcowy jednak nie jest zły, za tester 75ml na jednym z portali aukcyjnych zapłaciłam 65zl. I za taką cenę jestem w stanie przymknąć na to oko ;). No i ten flakonik... bajka :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bill Blass Couture 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bill Blass Couture 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couture 3 marki Bill Blass. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couture 3 marki Bill Blass reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Oriflame Mirage Basile Basile Guerlain Chamade Lancome Magie Noire L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Oriflame Paradise Lubin Idole Eau de Parfum Sisley Soir de Lune Cacharel LouLou Arabian Oud Hayati Dita Von Teese Rouge Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Chanel Bois des Iles Annick Goutal Un Matin d`Orage Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Reminiscence Patchouli Guerlain Mahora Guerlain L'Heure Bleue Piotr Czarnecki Sensei