Marki » B » kwiatowe « Grupy

Bill Blass for Women Bill Blass dla kobiet

Bill Blass for Women Bill Blass dla kobiet

Bill Blass for Women Bill Blass dla kobiet Zdjęcia

Bill Blass for Women marki Bill Blass to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bill Blass for Women został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są ananas, cynamon, nuty zielone, galbanum, hiacynt, bergamotka i geranium; nutami serca są mimoza, goździk (roślina), tuberoza, irys, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są cyprys, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, benzoes, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Ananas Cynamon Nuty zielone Galbanum Hiacynt Bergamotka Geranium

Mimoza Goździk (roślina) Tuberoza Irys Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia

Cyprys Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Benzoes Mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bill Blass for Women by Bill Blass.

Bill Blass for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bill Blass Bill Blass for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bill Blass Bill Blass for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bill Blass for Women marki Bill Blass. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bill Blass for Women marki Bill Blass reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Sun Estée Lauder Pleasures Summer Fun Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Le Prince Jardinier Bouton de Rose Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Alfred Sung Always biehl parfumkunstwerke hb01 Voluspa Tuberosa Agave Lush Flower Market Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010 La Bouquetiere Violette de Paris Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk