Marki » B » orientalne « Grupy

DNA for Men Bijan dla mężczyzn

DNA for Men Bijan dla mężczyzn

DNA for Men marki Bijan to orientalne perfumy dla mężczyzn. DNA for Men został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są kminek, lawenda, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, imbir, jodła, gardenia, pieprz, jaśmin, laurowiec indyjski i geranium; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, benzoes, mech dębowy, wetyweria, kadzidło i cedr.

Kminek Lawenda Mandarynka Bergamotka Cytryna

Cyklamen Imbir Jodła Gardenia Pieprz Jaśmin Laurowiec indyjski Geranium

Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Benzoes Mech dębowy Wetyweria Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DNA for Men by Bijan.

DNA for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bijan DNA for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bijan DNA for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DNA for Men marki Bijan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DNA for Men marki Bijan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch JoAnne Bassett Sacred Incense Esteban Sensuelle Russie Antonio Banderas Spirit for Men Ayala Moriel Gigi Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme L`Erbolario Ambraliquida Guerlain Spiritueuse Double Vanille Halston Woman Amber Paloma Picasso Minotaure Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Donna Karan Essence Labdanum