Marki » B » kwiatowe « Grupy

DNA Femme Bijan dla kobiet

DNA Femme Bijan dla kobiet

DNA Femme marki Bijan to kwiatowe perfumy dla kobiet. DNA Femme został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są ylang-ylang, bergamotka, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, goździk (przyprawa), osmantus, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia, benzoes, mech dębowy, wetyweria i mirra.

Ylang-ylang Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Geranium

Goździk (roślina) Tuberoza Goździk (przyprawa) Osmantus Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Benzoes mech dębowy Wetyweria Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DNA Femme by Bijan.

DNA Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bijan DNA Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bijan DNA Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DNA Femme marki Bijan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DNA Femme marki Bijan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Ella Mikao Yujin Star Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Nutrimetics Ooh La La Morgane le Fay Pink Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Essentially Me Kuan Yin Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur