Marki » B » kwiatowe « Grupy

DNA Bijan dla kobiet

DNA Bijan dla kobiet

DNA marki Bijan to kwiatowe perfumy dla kobiet. DNA został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są rozmaryn, mięta, ylang-ylang, bergamotka i geranium; nutami serca są tuberoza, osmantus, jaśmin, goździk (przyprawa) i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, benzoes, wanilia, mech dębowy, wetyweria i mirra.

Rozmaryn Mięta Ylang-ylang Bergamotka Geranium

Tuberoza Osmantus Jaśmin Goździk (przyprawa) Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Benzoes Wanilia Mech dębowy Wetyweria Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about DNA by Bijan.

DNA Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bijan DNA, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bijan DNA, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum DNA marki Bijan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu DNA marki Bijan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romeo Gigli G Gigli Alfred Sung Sung Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Prince Matchabelli Wind Song Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Lancome Attraction Summer Tonatto Profumi Solista Jovan Island Gardenia Roxana Illuminated Perfume Rosa Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Rifat Ozbek Ozbek 1001 Erreuno Miss Erreuno