Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Bijan Wicked Bijan dla kobiet

Bijan Wicked Bijan dla kobiet

Bijan Wicked marki Bijan to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, czerwona porzeczka i bergamotka; nutami serca są nymfeida i jaśmin; nutami bazy są ambra, paczula i wetyweria.

Mandarynka Czerwona porzeczka Bergamotka

Nymfeida Jaśmin

Ambra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bijan Wicked by Bijan.

Bijan Wicked Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Choć nuty na to nie wskazują, ale na mnie układał się ten zapach bardzo bliźniaczo do czarnego N. Rodriguez. Bardzo bliźniaczo - piżmowo, ciut też jakby mydlanie z żywicznym wysłodzeniem, po prostu bardziej początkowe fazy są w podobnych klimatach, następnie bardziej wariacja na ten temat, ale większa "surowość" i wyrafinowanie NR bardziej do mnie przemawia, choć ten zapach polecam, bo ceny Bijan'ów tak niziutkie, a zapachy często bardzo dobre.

Dakini
Dakini

Jestem zaskoczona po przeczytaniu nut, że w składzie tych perfum nie ma wanilii. Zaskakujące jest dla mnie również to, że zapach zaklasyfikowano do kategorii szypr (co do jego kwiecistości bowiem nie mam zastrzeżeń). Określiłabym go raczej jako: słodki kwiatowy szypr.
Jest niewątpliwie bardzo interesujący. Ma w sobie trochę charakteru mydlanego. Oczywiście mowa tu o luksusowym mydełku, dającym efekt eleganckiej i wyrafinowanej czystości, świadczącej o używaniu wysokogatunkowych środków pielęgnacyjnych.
Po pewnym czasie wychodzi też przyjemna słodkawa wetyweria (no właśnie, skąd ta słodycz? może z owoców..). Ha, doczekałam się także nut żywicznych! :) Wszystko to jest zanurzone w gęstej, treściwej ambrze.
Jeśli chodzi o trwałość, to jestem w fazie testowania, ale wygląda na to, że zbyt szybko się nie ulotni ze skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bijan Bijan Wicked, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bijan Bijan Wicked, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bijan Wicked marki Bijan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bijan Wicked marki Bijan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ysatis Davidoff Echo Woman Emanuel Ungaro Diva Jean Patou Enjoy La Perla Blue Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Betty Barclay Amazing Love Luciano Soprani Strass DSH Perfumes Minuit Soivohle Love Speaks Primeval Daisy Fuentes Dianoche Day Galimard Yavana