Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Bijan VIP Bijan dla mężczyzn

Bijan VIP Bijan dla mężczyzn

ziołowy
lekko korzenny

Bijan VIP marki Bijan to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Bijan VIP został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są szałwia, cytryna amalfi i woda morska; nutami serca są geranium, papryka, różowy pieprz i zamsz; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, drzewo gwajakowe, korzeń irysa i piżmo.

Szałwia Cytryna Amalfi Woda morska

Geranium Papryka Różowy pieprz Zamsz

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Drzewo gwajakowe Korzeń irysa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bijan VIP by Bijan.

Bijan VIP Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bijan Bijan VIP, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bijan Bijan VIP, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bijan VIP marki Bijan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bijan VIP marki Bijan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Celine Celine Montale Wood and Spices Montblanc Starwalker Fresh Patchouli Pure Springfield Be Real SPF April Aromatics Spice Blend/ Vetiver Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Oriflame Platinum Antonio Miro Siesta Nobile 1942 Patchouli Nobile