Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Bijan VIP Bijan dla mężczyzn

Bijan VIP Bijan dla mężczyzn

ziołowy
lekko korzenny

Bijan VIP marki Bijan to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Bijan VIP został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są szałwia, cytryna amalfi i woda morska; nutami serca są geranium, papryka, różowy pieprz i zamsz; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, drzewo gwajakowe, korzeń irysa i piżmo.

Szałwia Cytryna Amalfi Woda morska

Geranium Papryka Różowy pieprz Zamsz

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Drzewo gwajakowe Korzeń irysa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bijan VIP by Bijan.

Bijan VIP Recenzje Perfum

Bijan VIP by Bijan 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bijan Bijan VIP, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bijan Bijan VIP, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bijan VIP marki Bijan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bijan VIP marki Bijan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Azzaro Visit For Men Laura Biagiotti Tempore Uomo Yohji Yamamoto Yohji Homme L`Artisan Parfumeur Dzongkha Escada Escada Sport  Country Weekend Juicy Couture Dirty English for Men Bruno Banani Magic Man Guerlain Vetiver Sport Annick Goutal Mandragore Pourpre Usher Usher VIP Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Farmacia SS. Annunziata Isos