Marki » B » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Bijan Nude Men Bijan dla mężczyzn

Bijan Nude Men Bijan dla mężczyzn

Mam: 8 Chcę: 1

Bijan Nude Men marki Bijan to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Bijan Nude Men został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, ambra, piżmo, cytrusy i wyszukane drewna.

Gardenia Ambra Piżmo Cytrusy Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bijan Nude Men by Bijan.

Bijan Nude Men Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Po pięciu minutach od psiknięcia pomyślałem- nic nie czuć, co to za badziewiacki zapach... A po 10-ciu byłem już w nim zakochany. Otwarcie, na przekór chyba wszystkim jest prawie w ogóle nie wyczuwalne- ot gdzieś tam zamajaczy cichuteńko cytryna. Trwa to chwilę, po czym zapach gaśnie, a właściwie mości się na skórze. Jak się już ze skórą dogada, to zaczyna ożywać i otwierać swoje podwoje balsamicznym zapachem żywicy, obficie skropionej świeżo wyciśniętym sokiem z cytryny. Zmysłowość i rześkość zarazem- kurczę, czuję się w tym momencie jak młody, nagi bóg seksu, którego idealnie wyrzeźbione i opalone, spocone ciało obmywa chłodna struga wodospadu. Uczucie nie do podrobienia! Nie koniec to jednak igraszek z wyobraźnią- bo oto po wyjściu spod wodospadowego prysznica, młody bóg zostaje przyobleczony w czyściuteńką, wykrochmaloną, białą tunikę a na szyję jego niewolnice zarzucają mu upojny wieniec spleciony ze świeżo zerwanych kwiatów. I oddając mu pokłon, zapalają wonne kadzidło z drewna sandałowego... Ech... Powiem szczerze, że kupując go w ciemno miałem pewne obawy, chociażby z uwagi na podejrzanie niską cenę. Wszystkie prysły jak bańka. To solidny, bardzo dobrze zmieszany, zmysłowy a jednocześnie energetyczny zapach. Utrzymuje się na skórze spokojnie kilka godzin. Szkoda, że nie ma lepszej projekcji, ale z drugiej strony, to mogłoby być niebezpieczne (dla użytkownika- te tłumy klejących się wielbicielek :-)) Jestem na TAK!

aster
aster

Godny uwagi zapach. Dość świeży ale nie jest to Adidas. Szlachetna kwiatowa świeżość, wzbogacona nutą cytrusów, można też dostrzec trochę cięższe nuty acz łagodzone przez wcześniejsze nuty. Biorąc pod uwagę śmieszna cenę - woda warta zakupu. Butelka jest bardzo oryginalna, dość kiczowata ale ładna i bardzo się wyróżniającą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bijan Bijan Nude Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bijan Bijan Nude Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bijan Nude Men marki Bijan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bijan Nude Men marki Bijan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Pure O2 For Him Jacomo Jacomo de Jacomo Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Oriflame Sir Avebury Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Bvlgari Aqva Pour Homme Avon Perfect Strength Rochas Rochas Man Avon Elite Gentleman Untailored Avon Herve Leger Homme Avon Premiere Luxe Avon Mesmerize Ted Lapidus Altamir Jaguar Jaguar for Men Bruno Banani Pure Man Geoffrey Beene Grey Flannel Mirato Malizia Uomo Vetyver Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent Body Kouros Moschino Uomo?