Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Bijan Black for Men Bijan dla mężczyzn

Bijan Black for Men Bijan dla mężczyzn

Mam: 4

Bijan Black for Men marki Bijan to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Bijan Black for Men został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Krivda. Perfumy zawierają takie składniki, jak sosna, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, ambra, lawenda, piżmo, wanilia, jaśmin, wetyweria i bergamotka.

Sosna Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Ambra Lawenda Piżmo Wanilia Jaśmin Wetyweria Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bijan Black for Men by Bijan.

Bijan Black for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bijan Bijan Black for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bijan Bijan Black for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bijan Black for Men marki Bijan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bijan Black for Men marki Bijan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Giorgio Armani Emporio Armani Night Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Givenchy Xeryus Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Giorgio Beverly Hills Wings for Men Nautica Nautica Competition Halston Unbound for Men Faconnable Faconnable Homme Loewe Loewe Pour Homme Sprezzatura 730 Amore Sviscerato Alfred Dunhill Dunhill Edition Houbigant Fougere Royale (2010)