Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Scorpio Poison Bi-es dla mężczyzn

Scorpio Poison Bi-es dla mężczyzn

Scorpio Poison Bi-es dla mężczyzn Zdjęcia

Scorpio Poison marki Bi-es to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi jabłko; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Jabłko

Jaśmin

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scorpio Poison by Bi-es.

Scorpio Poison Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bi-es Scorpio Poison, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bi-es Scorpio Poison, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scorpio Poison marki Bi-es. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scorpio Poison marki Bi-es reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Romeo Gigli Romeo Gigli Hermes Kelly Caleche Carolina Herrera 212 Splash 2008 Baldinini Baldinini Bill Blass Couture 3 Paul Smith Rose Summer Edition Sonoma Scent Studio Voile de Violette Annayake Annayake Pour Elle Light Diptyque Vetyverio Eisenberg Back To Paris Paris Hilton Passport South Beach Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret