Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Scorpio Poison Bi-es dla mężczyzn

Scorpio Poison Bi-es dla mężczyzn

Scorpio Poison Bi-es dla mężczyzn Zdjęcia

Scorpio Poison marki Bi-es to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi jabłko; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Jabłko

Jaśmin

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scorpio Poison by Bi-es.

Scorpio Poison Recenzje Perfum

Scorpio Poison by Bi-es 1.00 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bi-es Scorpio Poison, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bi-es Scorpio Poison, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scorpio Poison marki Bi-es. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scorpio Poison marki Bi-es reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Balenciaga Prelude Ralph Lauren Glamourous Daylight Sarah Jessica Parker Covet Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Ulric de Varens Varens Love Sweet Years Just Me Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Parfums de Coeur Skin Musk Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli