Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Scorpio Poison Bi-es dla mężczyzn

Scorpio Poison Bi-es dla mężczyzn

Scorpio Poison Bi-es dla mężczyzn Zdjęcia

Scorpio Poison marki Bi-es to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi jabłko; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Jabłko

Jaśmin

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scorpio Poison by Bi-es.

Scorpio Poison Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bi-es Scorpio Poison, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bi-es Scorpio Poison, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scorpio Poison marki Bi-es. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scorpio Poison marki Bi-es reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Montale Roses Musk Roberto Verino Verino Pour Homme The Body Shop White Musk Morgan Light My Heart Collection Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Eisenberg Back To Paris Bond No 9 Washington Square Profumi di Pantelleria Nica Roccobarocco Fashion Woman Des Filles a la Vanille Garcon Manque Sabon Zohar (Musk)