Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Paradise Flowers Bi-es dla kobiet

Paradise Flowers Bi-es dla kobiet

Miałem: 1

Paradise Flowers Bi-es dla kobiet Zdjęcia

Paradise Flowers marki Bi-es to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i czarna porzeczka; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Czarna porzeczka

Jaśmin

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradise Flowers by Bi-es.

Paradise Flowers Recenzje Perfum

Paradise Flowers by Bi-es 1.00 out of 5 based on 9 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bi-es Paradise Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bi-es Paradise Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradise Flowers marki Bi-es. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradise Flowers marki Bi-es reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Courreges Sweet Courreges Chaumet Chaumet L'eau Dolce&Gabbana D&G Light Blue Tommy Hilfiger True Star Guerlain My Insolence Adidas Tropical Passion Mimmina Mimmina Red Jean Patou Eau de Patou Maria Sharapova Maria Sharapova Ted Lapidus Silk Way Playboy Play It Lovely