Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Paradise Flowers Bi-es dla kobiet

Paradise Flowers Bi-es dla kobiet

Miałem: 1

Paradise Flowers Bi-es dla kobiet Zdjęcia

Paradise Flowers marki Bi-es to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i czarna porzeczka; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Czarna porzeczka

Jaśmin

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradise Flowers by Bi-es.

Paradise Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bi-es Paradise Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bi-es Paradise Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradise Flowers marki Bi-es. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradise Flowers marki Bi-es reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Ghost Ghost Summer Moon Aftelier Orchid Single s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Aqaba Jewels of Blu Love Passport Love Passport Oscar de la Renta So de la Renta Usher UR for Women L`Occitane en Provence Peach Blossom Springfield SPF Woman Ayala Moriel Magnolia Petal Filles des Iles Floral Solaire