Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Lady Doris Bi-es dla kobiet

Lady Doris Bi-es dla kobiet

wodny
Lady Doris Bi-es dla kobiet Zdjęcia

Lady Doris marki Bi-es to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi nuty wodne; nutą serca jest nuty kwiatowo - owocowe; nutami bazy są wanilia, pralina i paczula.

Nuty wodne

Nuty kwiatowo - owocowe

Wanilia Pralina Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Doris by Bi-es.

Lady Doris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bi-es Lady Doris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bi-es Lady Doris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Doris marki Bi-es. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Doris marki Bi-es reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
La Perla J'Aime Givenchy Ange ou Demon Tendre Gres Cabaret Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Macal Palma Scent of Dubrovnik Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Parfumerie Generale Corps et Ames Caron N`Aimez Que Moi Yves de Sistelle Sanderling Versace VE Burberry Society Dana California