Marki » B » cytrusowo - gourmand « Grupy

Pulse Beyonce dla kobiet

Pulse Beyonce dla kobiet

Mam: 19 Miałem: 20 Chcę: 9 Ukochany zapach: 1

Pulse Beyonce dla kobiet Zdjęcia Pulse Beyonce dla kobiet Zdjęcia Pulse Beyonce dla kobiet Zdjęcia Pulse Beyonce dla kobiet Zdjęcia

Pulse marki Beyonce to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Pulse został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic. Nutami głowy są bergamotka, curacao i kwiat gruszy; nutami serca są jaśmin, orchidea i piwonia; nutami bazy są piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Bergamotka Curacao Kwiat gruszy

Jaśmin Orchidea Piwonia

Piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pulse by Beyonce.

Pulse Recenzje Perfum

chjena
chjena

W mojej ocenie wszystkie zapachy Beyonce robione są na tak zwane jedno kopyto - ma być słodko do bólu z akcentem egzotycznym, co by nosicielki chętnie zlewały się nimi w miesiące letnie, a następnie zimą przywoływały wspomnienia zamknięte w dość topornych (znów, subiektywnie) flakonikach. Pulse się z tej zasady nie wyłamuje.

Otwarcie jest, zgodnie z tradycją, słodko-egzotyczne, typowałam owoce typu papaja lub marakuja, ale okazuje się, że za ten efekt odpowiedzialny jest miks wanilii, curacao i orchidei, czuć też nieśmiały powiew orzeźwienia płynącego z bergamotki. Curacao dobrze pamiętam z lubianych w nastoletnim okresie kamikadze, gęstych, słodziutkich shotów mocniejszego alkoholu, pitych bardziej dla kurażu, aniżeli faktycznie dla upojenia. Bo fajnie wygląda, niebieskie, dziewczyńskie.

I z Pulse też tak jest, że to perfumy trochę na pozór, bez specjalnej głębi. Ot, założyć na letnią imprezę w klimacie hawajskim czy innym, a pewnie nawet zbierze przypadkowy komplement.

kaktuska01
kaktuska01

Zapach oczywiście przeciętny moim marzeniem nigdy nie był i nie będzie . Oczywiście jest bardzo przyjemnie owocowo, z dobrą projekcją ale tylko tyle. U mnie na prowadzenie wysuwa się bergamotka, bardzo intensywna charakterystyczna. Przyjemny rodzaj zapachu, lecz tylko przyjemny, wtapia się w tłum. Nie dla mnie, ale może jest uosobieniem zapachu idealnego dla innej osoby i ktoś inny jest nim zachwycony. Ale to nie będę ja. :)

cirilla
cirilla

Mój ulubiony z zapachów Beyonce.
Niestety forma EDP jest przeraźliwie słaba, jesli chodzi o trwałość. Popsikałam się nim, a po 3 h zapach się ulotnił... Musiałam się mocno obwąchiwać, żeby go poczuć :(

Otoczenie nie reaguje na niego źle. Facetom się raczej podoba, bo nie jest banalny. O nie! To taki seksowny drink, sączony wieczorem. Seksowny. Słodki, ale nie mdlący. Curacao to był bardzo dobry pomysł, aby je wepchnąć w nuty zapachowe :) Słodkość kwiatu gruszy i jaśminu, przełamuje kwaśna nuta bergamotki oraz wanilii.
Przyjemny, miękki, słodki zapach. Nie dusi, a intryguje :)

Magdusia8723
Magdusia8723

Pulse to mocny, bardzo słodki zapach, który czuć z daleka. Ma dobrą projekcję i trwałość. Nadaje się dla osób, które lubią słodkie zapachy :)

Nie są to perfumy lekkie, ani zwiewne. W rozsądnych ilościach nie wywołają u nikogo bólu głowy ani mdłości ;)

Na początku wyczuwam bergamotkę, później dochodzą kwiaty (w tym największa ilość orchidei). Na końcu dorzucamy dużo piżma i garść wanilii. Wszystko cały czas pływa w basenie z blue curacao i jest bardzo słodko ;)

Uważam, że zapach najlepiej nadaje się na letnie wieczory, ponieważ w dzień ta słodycz mogłaby stać się męcząca :)

Zapach ładny, ale czy ma w sobie to coś? Na pewno jest seksowny i pachnie jak słodki drink. Na razie nie zdecydowałam się go kupić ;)

Soso85
Soso85

Pulse to moj ulubiony zapach, przypomina mi Tunezję, pachnie egzotycznie dzięki nutom curacao i orchidei, pasuje na każda porę roku, jednak polecam najbardziej na wiosnę i lato. Jest to zdecydowanie moj signature scent i nie przeszkadza mi, ze to tylko zapach gwiazdy :)

lili-ya
lili-ya

Pulse to trzeci zapach Beyonce, który poznałam. I jakoś się z Beyonce nie lubimy, a przynajmniej mój nos, bo śpiewa nie najgorzej. Kiedyś chciałam mieć Heat, potem zaczął mnie mdlić i dusić. Jeśli chodzi o Heat Rush, to od początku byłam na nie. Co do Pulse, to przez chwile, dosłownie kilka minut, zapach nawet mi się podobał, później (po tych kilku minutach) zaczął męczyć i tak męczył już do końca (czyli jakieś 2 godziny, bo tyle się utrzymał, a na mojej skórze perfumy są dużo trwalsze niż na przykład na mojej siostrze). Pulse to zapach bardzo słodki. Ja wyczuwam w nim całkiem co innego, niż wskazują nuty - czuję dużo kokosa, ale jakiegoś takiego nietypowego, coś jak Malibu. I do tego drinka ktoś wsypał całą paczkę cukierków lodowych i mieszał, aż się rozpuściły. Brzeg kieliszka ten ktoś udekorował plasterkiem pomarańczy. W ogóle te perfumy mają kolor cukierków lodowych. Za słodko, za duszno, za męcząco, za krótko, na dodatek w tandetnym flakonie. Nie dla mnie.

perfumeholic88
perfumeholic88

Po Beyonce jakoś spodziewałam się lepszych zapachów jednak ani jedna z jej propozycji mi się nie podoba. Pulse jest przeładowany jakąs chemiczna słodyczą, która dla mojego nosa jest kompletnie nieakceptowalna. Może to i to curacao, ale ciężko mi to stwierdzić, bo ta mega zasłodzona bomba zwala mnie z nóg w negatywnym tego słowa znaczeniu. Całości dopełnia ohydny flakon z plastkowa nakrętka rodem z bazarku. Miałam kiedyś lakier do włosów który pachniał bardzo podobnie i wylądował przez to w koszu. Wierzę w to, iż zagorzałe fanki wokalistki polubią te perfumy, choć to naprawde nieudane dzieło.

amanda
amanda

Curacao w natarciu! , ale jeszcze przyłącza się wesoła kompania z kokosem ,marcepanem, białą czekoladą i czym jeszcze? lepiej nawet może nie wiedzieć.
Zapach nijak nie chce być seksowny jak Gwiazda od której pochodzi, bo z pewnością seksowność nie ma nic wspólnego z takim rodzajem słodyczy .
W takim powalającym stężeniu obawiam się , że żadna guma Orbit ani inna nie poradzi sobie by to skaczące towarzystwo po stoliku opuściło nas .
Energetyzujący? , przepraszam toż to może zaraz zwalić z nóg, działa prawie jak gaz paraliżujący .
Pomimo , że z czasem łagodnieje to zapach jest jednostajny i niestety nadal wyczuwalne są początkowe przesłodkie łakocie.

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Nie jest zle ; )
Dobrze że flakon się zmienił i także nazwa na "Pulse" ponieważ ciągle były "Heat" : )
Sam zapach jest dla mnie bardzo lekki i delikatny : )
Ale z pazurem jest elektryzujący i według mnie podnosi na duchu : )
Nie jest przesłodzony ani mdły (no może po przesadzeniu z aplikacją)
Jedyny problem to trwałość utrzymuje się max. 3 godziny : /

Zapach dostaje -8/10

Natomiast flakon -9/10

gardenia
gardenia

Nigdy nie wiem,co autor ma na myśli pisząc,że coś pachnie,jak lakier do włosów,proszek do prania itp.?Każdy odbiera te produkty inaczej,moja mama kiedyś używała lakieru do włosów i mi się ten zapach np.b.podobał...Zależy pewnie też od lakieru itd.
Dla mnie Pulse pachnie na początku dość słodko,odświeża go trochę gorzka skórka od pomarańczy,wyczuwam też małą alkoholową i dość orzeżwiającą nutę likieru,niech będzie,że to curacao,tym lepiej,bo lubię:)
Potem robi się trochę płasko,bo nic wiecej się nie zmienia,zapach na mnie dość nietrwały,ale początek,jak dla mnie,a lubię zapachy intensywne i słodkie,baaardzo fajny.Może to trochę mało,ten miły początek,ale na prezencik mogłabym dostać.Sama raczej tego nie kupię,ale ja polecam-za tą cenę,czego wymagać więcej.
Flakon rzeczywiście trochę bazarowy:/

Beyonce Pulse Perfume by Beyonce, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
37.50 USD
Beyonce Pulse Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Beyonce Pulse Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Beyonce Pulse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Beyonce Pulse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pulse marki Beyonce. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pulse marki Beyonce reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Beyonce Heat Rush Rihanna Rebelle Kenzo Kenzo Amour Halle Berry Halle Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Dolce&Gabbana The One Calvin Klein Euphoria Thierry Mugler Angel Kenzo Flower by Kenzo Rihanna Reb'l Fleur Issey Miyake L'eau d'Issey Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum Lancome Hypnose Playboy Play It Sexy Giorgio Armani Sensi Kenzo L'Eau par Kenzo Guerlain Insolence Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Jennifer Lopez Deseo Elizabeth Arden Green Tea