Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Midnight Heat Beyonce dla kobiet

Midnight Heat Beyonce dla kobiet

tropikalny
Midnight Heat Beyonce dla kobiet Zdjęcia Midnight Heat Beyonce dla kobiet Zdjęcia Midnight Heat Beyonce dla kobiet Zdjęcia Midnight Heat Beyonce dla kobiet Zdjęcia Midnight Heat Beyonce dla kobiet Zdjęcia

Midnight Heat marki Beyonce to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Midnight Heat został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są Śliwka, karambola i pitahaya; nutami serca są orchidea, piwonia, tulipan i cereus "królowa nocy"; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Śliwka Karambola Pitahaya

Orchidea Piwonia Tulipan Cereus

Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Heat by Beyonce.

Midnight Heat Recenzje Perfum

charaxes
charaxes

Bardzo ładny, udany zapach. Wyraźnie czuć w nich śliwkę. Są nieco orzeźwiające, ale z wyraźną "nocną" nutą. Niestety szkoda, że tak krótko ten zapach się na mnie utrzymuje... Po ok. 2 godzinach ich nie czuję i nikt dookoła też. Także trwałość i projekcja bardzo przeciętne jak na wodę edp. Jednak cena nie jest jakaś straszna i jeśli komuś się podobają to czemu nie bo zapach ładny :)

Magdusia8723
Magdusia8723

Midnight heat to idealne perfumy na letni wieczór. Mają w sobie specjalny "nocny" akcent, dobrą projekcję i trwałość :)

Zapach jest owocowy i słodki, ale słodycz nie jest ulepkowata. Na początku poczujemy słodki miks śliwki, pitahai i karamboli. Bardzo ładnie się rozwija, słodycz przygaszają tajemnicze, delikatne kwiaty, ambra oraz odrobina paczuli i drzewa sandałowego :) nie jest duszny, ciężki i nie przyprawia o bóle głowy, ale nie jest też do końca zwiewny ;)

Uważam, że Midnight heat jest na swój sposób elegancki i nawet lekko orzeźwiający. Trochę kojarzy mi się z nimfą wodną, wynurzającą się z jeziora pełnego kwiatów i soczystych owoców w gwieździstą noc :D

Zapach wart uwagi. Może kiedyś go kupię ;)

olivka_85
olivka_85

Bardzo lubię zapachy Beyonce, za ich słodycz, ale jednocześnie niebanalność. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Midnight Heat to jak moje popzedniczki napisały-zapach letnich nocy i wieczórów, zwariowanych, rmoantycznych, które na dlugo pozostaną w pamięci. Wyczuwalna nuta słodkich owoców leśnych, na początku troszkę skojarzyło mi się z Euphorią Klein'a, może za sprawą granatu?, jednak uczucie to szybko minęło. Pozostały kuszące, słodkie owoce.

natalciaz
natalciaz

Fajny sexowny zapach, zdecydowanie na letnie noce. Może się wydawać zbyt intensywny i słodki, ale po jakimś czasie ta intensywność zapachów jakby opada. Nie jest jakoś szałowo trwały, ale ogólnie rzecz biorąc to fajny zapach z niższej półki :)

violaa92
violaa92

Zapach bardzo słodki i owocowy. Nie ma tu mowy o żadnym oriencie. Wyczuwam w tych perfumach tylko śliwkę. Zapach pachnie na mnie jakby jeszcze porzeczką czy też wiśnią... Może jakimś miksem owoców leśnych (?) Ogólnie zapach kojarzy mi się z ciepłym, letnim wieczorem. Zachodzące słońce i spacer po lesie... Tak go odbieram i używam sporadycznie szczególnie zimą lub jesienią - po to by przywołać wspomnienia tych ciepłych wieczorów ;)

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Przepiękny : )
Zapach otwiera się nutami orchidei oraz śliwki jest czymś wodnistym i tajemniczym nie jest mdły ani słodki jak np.klasyczny Heat lub Heat Rush : )
MH jest idealny na noc w lato ,ale będzie dobry nawet na zimę lub inną porę roku...jego trwałość też jest dobra ponieważ utrzymuje się 8 godzin : )
Flakon ma bardzo ładną barwę natomiast buteleczka taka jak poprzedników ; )

Więc zapach otrzymuje +9/10 ,a flakon 9/10 : )

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Beyonce Midnight Heat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Beyonce Midnight Heat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Heat marki Beyonce. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Heat marki Beyonce reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Reb'l Fleur Rihanna Rebelle Versace Crystal Noir Beyonce Heat Givenchy Ange ou Demon Dolce&Gabbana The One Desire Lacoste Lacoste Pour Femme Jessica Simpson Fancy Paco Rabanne Black XS for Her Madonna Truth or Dare Burberry The Beat Calvin Klein Euphoria Beyonce Heat Rush Viktor&Rolf Flowerbomb Britney Spears Fantasy Nina Ricci Ricci Ricci Moschino Cheap & Chic I Love Love Sisley Eau du Soir Britney Spears Midnight Fantasy Agent Provocateur L'Agent