Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Heat Rush Beyonce dla kobiet

Heat Rush Beyonce dla kobiet

tropikalny
Heat Rush Beyonce dla kobiet Zdjęcia Heat Rush Beyonce dla kobiet Zdjęcia Heat Rush Beyonce dla kobiet Zdjęcia Heat Rush Beyonce dla kobiet Zdjęcia

Heat Rush marki Beyonce to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Heat Rush został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, wiśnia i marakuja; nutami serca są orchidea, hibiskus i kwiat mango; nutami bazy są drzewo tekowe, ambra i piżmo.

Czerwona pomarańcza Wiśnia Marakuja

Orchidea Hibiskus Kwiat mango

Drzewo tekowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heat Rush by Beyonce.

Taj Sunset
Jimmy Choo Exotic (2015)
C-Thru Golden Touch
Wild Glow
True Glow

Heat Rush Recenzje Perfum

Justyna34
Justyna34

Pierwsze skojarzenie z owocami tropikalnymi, ciepły, cukierkowy, wesoły, nie ciężki. Świetnie się sprawdza na pochmurne, jesienne dni, na lato jest jak dla mnie za słodki. Bardzo ładny flakonik. Dołącza do mojej kolekcji na codzień i na poprawę humoru:-)

Beata Maria
Beata Maria

Po pierwszych akordach które zaatakowały moj nos szykowałam się na zmiażdżenie tego zapachu.Jednak z biegiem czasu zapach złagodniał a tym samym i moje nastawienie:-).
Przede wszystkim przyznam się, że postanowiłam zapoznać się z Heat Rush po przeczytaniu poniższych wpisów, a kropję nad "i" postawiła Magdusia8723.
W pierwszej fazie zapach jest dla mnie tak ulepnie słodki i sztuczny,że ledwo wytrzymałam. W dodatku miałam jedno określenie w głowie -"ale pospolity".
Wraz z upływem czasu zmalała projekcja,Heat Rush stał się bardziej blisko skórny i jakby przyjemniejszy. Na tym etapie rozkwitła marakuja, pomarańcza ,hibiskus i chyba kwiat mango.Heat Rush stał się wakacyjnie owocowo-kwiatowy. Nic nadzwyczajnego ale dosyć przyjemnie. Skojarzenia z letnimi wypustami Escady jak najbardziej na miejscu. Nie wymagamy wiele, jest miło, cieszymy się piękną pogodą i słodko pachniemy. Wakacje się kończą, zapach również. Zapominamy o nim i na kolejne wakacje szukamy czegoś nowego.
Mimo iż lubię tropikalne kreacje ta niczym szczególnym się nie wyróżnia. O, przepraszam! Wyrożnia się flakonik, jest niczego sobie. Poza tym jest pewna ciągłość w tej stylistyce.Poczytuję to za plus. Trwałość około 6 godzin.
Z poczatkowego "nie lubię" przechodzę do "przyjemny" ale takiej opcji do kliknięcia jeszcze nie mamy :-).

Magdusia8723
Magdusia8723

Heat rush to zapach egzotyczny, słodki i jednocześnie świeży.

Czuję mocno mango, marakuję i słodką pomarańczę otuloną kwiatami. Wiśni żadnej nie wyczuwam.

Dominuje tu słodycz owocowa, tropikalna.

Nie jest to ciężki ulepek, wywołujący ból głowy.

Kojarzy mi się z wakacjami i doskonale nadaje się na letnie dni, bo mimo swojej słodyczy nawet wtedy nie przyprawia o mdłości.

Trwałość i projekcja całkiem dobre jak na EDT.

marta2210
marta2210

Moją recenzję zacznę od tego, że Heat Rush jest zapachem przeznaczonym typowo na lato- świadczą o tym nuty oraz iście wakacyjny wygląd flakonu- i właśnie w takiej kategorii będę go rozpatrywać.

Większość letnich perfum które znam, ma jeden wspólny mianownik- są odrobinę kiczowate :) W kompozycjach tych królują owoce i kwiaty, są to nieskomplikowane, przyjemne zapachy które mają za zadanie poprawić nam humor i nie zadusić każdego w promieniu kilku metrów.

Heat Rush idealnie wpisuje się w ten schemat- pełno tu pomarańczy, jest odrobinka egzotyki i troszeczkę kwiatuszków. Zapach jest dość trwały- miałam mgiełkę do ciała i wytrzymywała 4 godziny, edt jakieś 6 godzin.

Używałam go latem, najczęściej zaraz po zejściu z plaży, podczas ciepłych letnich wieczorów. W połączeniu z rozgrzaną skórą pachniał bardzo apetycznie i stanowił miłe tło dla wakacyjnych flirtów.

Podsumowując- nie widzę różnicy między klimatem tego zapachu a innymi, dużo droższymi perfumami przeznaczonymi na lato. A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? :)

perfumeholic88
perfumeholic88

Kolejny Heat, którego miałam okazję poznać i jestem zdegustowana. Ja wiem, że takie zapachy mają być nieskomplikowane, aby podobały się fanom Beyonce, ale litości jak można wypuścić na rynek coś tak banalnego pozbawionego głębi?! Heat Rush to nie perfumy, a mgiełka zapachowa dla 12 letnich dziewczynek, których pokój obwieszony jest plakatami tej wokalistki i które znają na pamięć każdy jej utwór, a ją samą uważają za ideał kobiecości. Płaski do bólu, bo nie ma tu nic poza czerwoną pomarańczą w dodatku syntetyczną. Jakaś nieznośna słodycz też do mnie dolatuje, ale nie mogę jej rozpoznać. Nie jest to typowy jadalny gourmand, a owocowość kojarząca się z wakacjami, plażą i panienkami w kusych strojach z toną makijażu, wydętymi ustami i szponami niedźwiedzia, bawiącymi się na dyskotece w nadmorskim pensjonacie. Tą kompopzycją tylko zlejemy się w tłumie, w ogóle nas ona nie wyróżni i wątpie, aby ktokolwiek ją skomplementował. W dodatku to bliźniak C-Thru Golden Touch. Ta sama jakość i taniość w złym tego słowa znaczenia. Darujcie sobie. Nie warto.

Zombianka
Zombianka

Fajny, ożywczy zapach na okres wiosna-lato, albo w celu utrwalenia sobie wrażeń ówczesnej swobody i beztroski. Między majem a wrześniem to dobry wybór z tej półki cenowej na co dzień- ale tylko dobry.
Jak dla mnie jest zbyt owocowy, na miejscu producenta dodałabym jeszcze frezję, którą wyczuwam a w składzie jej nie ma, wtedy całość byłaby wyrazistsza. Wyczuwam przede wszystkim marakuję, czerwoną pomarańczę i kilka wisienek. Taki owocowy miks sprawdzi się szczególnie na młodszej nosicielce. Później hibiskus i mango wywołują nieco herbaciany efekt, ciepły i sympatyczny.
Dobra trwałość, można ewentualnie ponowić aplikację wieczorem, projekcja umiarkowana. Heat Rush kojarzą mi się z pierwszymi dniami upałów, gdy zieleń drzew jest jeszcze soczysta, a wieczory głośne od ptasich treli.

cirilla
cirilla

Zapach otwiera się wielkim szałem czerwonej pomarańczy. Potem do niego dochodzi marakuja i hibiskus. Trwałość jest dość dobra, bo ok. 5 h. Potem stopniowo zanika. Używałam go przekornie w porze zimowej i poprawiał mi humor. To jak letni drink z soczystymi owocami. :)
Jeśli ktoś lubi takie ciepłe, słoneczne zapachy - Beyonce ma ich sporo. Nie są takie drogie, a dość przyjemne. Mi się podoba. :)

kaktuska01
kaktuska01

Zapach ten mnie nie zachwycił, chociaż pewnie ma wielu zwolenników. Jest to przystępna owocowo-kwiatowa woda dobra na dzień. Są słodkie ale dla mnie przyjemne. Jednak zbyt duża ilość marakuji dla mnie jest nie do przebrnięcia tym bardziej że nie lubię tego owocu.
Uważam, że Beyonce ma inne lepsze zapachy. Flakon podoba mi się.

Morella
Morella

Testowałam dzisiaj w upalny dzień i zapach jak najbardziej pasuje na takie upały, pachnie świeżo i owocowo, kojarzy mi się z zimnym ponczem, pełnym kolorowych owoców. Polecam na lato jako odświeżające i słoneczne pachnidło :)

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Były to moje najukochańsze perfumy Beyonce do puki nie wydała Midnight Heat które są według mnie lepsze ; )
Ale wracając do tematu Heat Rush jest bardzo dobry na ciepłe dni latem sam w sobie jest "latem" : )
Jest bardzo ciepły i poprawia humor...jest delikatny ale 3 psiknięcia to już za dużo ponieważ wtedy stają się za bardzo mdłe ; /
Ale 2 wystarczą : )
Flakon jest w kolorze pomarańczowym jak słońce latem ,a kształtem jest jak jego poprzednicy : )

Zapach otrzymuje +8/10

A słoneczny flakonik 8/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Beyonce Heat Rush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Beyonce Heat Rush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heat Rush marki Beyonce. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heat Rush marki Beyonce reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Rebelle Calvin Klein CK IN2U for Her Beyonce Pulse Versace Bright Crystal Britney Spears Fantasy Lancome Tresor Midnight Rose Gucci Gucci Guilty Rihanna Reb'l Fleur Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Halle Berry Halle Britney Spears Midnight Fantasy Britney Spears Radiance Calvin Klein Forbidden Euphoria Calvin Klein Euphoria Giorgio Armani Si Marc Jacobs Daisy Chanel Coco Mademoiselle Giorgio Armani Armani Code for Women Versace Crystal Noir Diesel Loverdose