Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Betty Boop Betty Boop dla kobiet

Betty Boop Betty Boop dla kobiet

Betty Boop marki Betty Boop to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Betty Boop został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, ambra, piżmo, benzoes, jaśmin, goździk (przyprawa), ylang-ylang i dzięgiel.

Gardenia Ambra Piżmo Benzoes Jaśmin Goździk (przyprawa) Ylang-ylang Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Betty Boop by Betty Boop.

Betty Boop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Betty Boop Betty Boop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Betty Boop Betty Boop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Betty Boop marki Betty Boop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Betty Boop marki Betty Boop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Yukimi Serge Lutens Fleurs de Citronnier Puma Flowing Miss Sixty Miss Sixty Elixir Valentino Valentino Gold Bath and Body Works Fresh Pineapple Aubusson Perlissima d`Aubusson Lubin L de Lubin Natori Natori Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Jacques Fath Eau de Fath Jean Paul Gaultier Classique X Extrait