Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Style by Night Betty Barclay dla kobiet

Style by Night Betty Barclay dla kobiet

ozonowy
Style by Night Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia Style by Night Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia Style by Night Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia Style by Night Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia Style by Night Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia

Style by Night marki Betty Barclay to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Style by Night został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są jaśmin i liść fiołka; nutami bazy są drzewo kaszmirowe i piżmo.

Brzoskwinia Śliwka

Jaśmin Liść fiołka

Drzewo kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style by Night by Betty Barclay.

Precious Eau de Parfum

Style by Night Recenzje Perfum

EdytaZ
EdytaZ

Jako pierwsza i podejrzewam dłuższy czas jedyna. Flakonik wpadł w moje ręce przypadkiem, zapach określiłabym jako casualowo-biurowy, kwiatowo-zielony, łagodny, nieinwazyjny, jaśmin nie jest dotkliwy, przyjemny. Bez wstydu można nosić, ale też nie ma co liczyć na grad komplementów, zapach odświeżająco-czysty, niezapadający w pamięć, poprawny. "Night" w żaden sposób.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Betty Barclay Style by Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Betty Barclay Style by Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style by Night marki Betty Barclay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style by Night marki Betty Barclay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Salvador Dali Purplelight Sarah Jessica Parker Lovely Al-Rehab Lansy Agent Provocateur Strip Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Shaik Chic Shaik No 30 Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Kylie Minogue Couture Ramon Molvizar Precious Yves Saint Laurent Parisienne Ghost Captivating