Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Smaragd Betty Barclay dla kobiet

Smaragd Betty Barclay dla kobiet

tuberozowy
Smaragd Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia

Smaragd marki Betty Barclay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Smaragd został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są brzoskwinia i grejpfrut; nutami serca są tuberoza, gardenia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i heliotrop.

Brzoskwinia Grejpfrut

Tuberoza Gardenia Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smaragd by Betty Barclay.

Smaragd Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Betty Barclay Smaragd, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Betty Barclay Smaragd, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smaragd marki Betty Barclay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smaragd marki Betty Barclay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Avon Brasil Beat Mexx XX Very Nice CnR Create Aquarius So...? So...?Desirable Rasasi Emotion Infusion Organique Indochine Jovan Satisfaction for Women