Marki » B » cytrusowe « Grupy

Rubin Betty Barclay dla kobiet

Rubin Betty Barclay dla kobiet

Rubin Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia

Rubin marki Betty Barclay to cytrusowe perfumy dla kobiet. Rubin został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, neroli, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Neroli Bergamotka Gorzka pomarańcza

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rubin by Betty Barclay.

Rubin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Betty Barclay Rubin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Betty Barclay Rubin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rubin marki Betty Barclay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rubin marki Betty Barclay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Christian Dior Eau Fraiche Air-Val International Mickey Mouse Roccobarocco Mouse Comme des Garcons Energy C Grapefruit Floris Limes Antica Farmacista Grapefruit Boadicea the Victorious Refreshing Creed Orange Spice Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Parfums Berdoues Viola Odorata Truefitt & Hill West Indian Limes M. Micallef Pomelos