Marki » B » cytrusowe « Grupy

Rubin Betty Barclay dla kobiet

Rubin Betty Barclay dla kobiet

Rubin Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia

Rubin marki Betty Barclay to cytrusowe perfumy dla kobiet. Rubin został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, neroli, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Neroli Bergamotka Gorzka pomarańcza

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rubin by Betty Barclay.

Rubin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Betty Barclay Rubin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Betty Barclay Rubin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rubin marki Betty Barclay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rubin marki Betty Barclay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Paco Rabanne Paco Energy Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Air-Val International Mickey Mouse Le Prince Jardinier Citrus Allegro Philosophy Lemon Hermes Eau d`Orange Verte Carolina Herrera 212 H2O Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh