Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Betty Barclay in LOVE Betty Barclay dla kobiet

Betty Barclay in LOVE Betty Barclay dla kobiet

Betty Barclay in LOVE Betty Barclay dla kobiet Filmy

Betty Barclay in LOVE marki Betty Barclay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Betty Barclay in LOVE został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, różowy grejpfrut i biała brzoskwinia; nutami serca są wiciokrzew, frezja i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Czarna porzeczka Różowy grejpfrut Biała brzoskwinia

Wiciokrzew Frezja Heliotrop

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Betty Barclay in LOVE by Betty Barclay.

Betty Barclay in LOVE Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Betty Barclay Betty Barclay in LOVE, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Betty Barclay Betty Barclay in LOVE, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Betty Barclay in LOVE marki Betty Barclay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Betty Barclay in LOVE marki Betty Barclay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Natsumi Versace Bright Crystal Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Royal Doulton Doulton Etro Benetroessere Resort Avon Make Me Smile Nina Ricci Nina Gold Edition Parfums Berdoues 1902 Violette Amway Sun Dapples Max Azria BCBGirls Metro Jennifer Lopez L.A. Glow Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman