Marki » B » orientalne « Grupy

Betty Barclay Women No 2 Betty Barclay dla kobiet

Betty Barclay Women No 2 Betty Barclay dla kobiet

Betty Barclay Women No 2 Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia

Betty Barclay Women No 2 marki Betty Barclay to orientalne perfumy dla kobiet. Betty Barclay Women No 2 został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są bergamotka i róża; nutami serca są drzewo sandałowe, fiołek i białe piżmo; nutami bazy są ambra, wanilia bourbon i cedr.

Bergamotka Róża

Drzewo sandałowe Fiołek Białe piżmo

Ambra Wanilia bourbon Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Betty Barclay Women No 2 by Betty Barclay.

Lolita Lempicka Le Premier Parfum

Betty Barclay Women No 2 Recenzje Perfum

slawon
slawon

Zapach śliczny taki pudrowo piżmowy są w nim wszystkie nuty zapachowe które lubię fiołek piżmo cedr bursztyn drzewo sandałowe a także róża bursztyn i wanilia i bergamotka całość delikatna puchata dziewczęca po prost piękna uwielbiam te perfumy i gdzieś podświadomie szukam tego zapachu i innych testowanych perfumach jest wiele podobnych ale żaden nie jest tak ładny jak ten zapach ten jest trwały pięknie skomponowany taki harmonijny i łagodny szkoda że w Polsce jest tak trudno dostępny od kiedy został wycofany z rossmana.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Betty Barclay Betty Barclay Women No 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Betty Barclay Betty Barclay Women No 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Betty Barclay Women No 2 marki Betty Barclay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Betty Barclay Women No 2 marki Betty Barclay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Queen Latifah Queen by Queen Latifah Roberto Cavalli Roberto Cavalli Essenza Bvlgari Rose Essentielle Yves Rocher Vanille Noire Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Yves Rocher Voile d'Ambre Calvin Klein Obsession Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense Yves Rocher Vanille Christian Dior Poison Paco Rabanne Ultraviolet Nina Ricci Ricci Ricci Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Jacques Fath Irissime Noir Oriflame Nomadic