Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Betty Barclay Women Betty Barclay dla kobiet

Betty Barclay Women Betty Barclay dla kobiet

Betty Barclay Women Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia

Betty Barclay Women marki Betty Barclay to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Betty Barclay Women został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, hiacynt i bergamotka; nutami serca są lilia, irys i jaśmin; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, fasolka tonka i cedr.

Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka

Lilia Irys Jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Betty Barclay Women by Betty Barclay.

Betty Barclay Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Betty Barclay Betty Barclay Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Betty Barclay Betty Barclay Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Betty Barclay Women marki Betty Barclay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Betty Barclay Women marki Betty Barclay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Cacharel Gloria Kenzo Kenzo Amour Cacharel Noa Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Oriflame Tsun Lai Avon Sunny Sky Hugo Boss Pure Purple Guerlain Samsara Eau de Parfum Dolce&Gabbana D&G Light Blue Cacharel Eau de Eden Avon Surrender Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Nina Ricci Premier jour Guerlain L'Instant de Guerlain Givenchy Extravagance d'Amarige Chanel Allure Avon Incandessence