Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Amazing Love Betty Barclay dla kobiet

Amazing Love Betty Barclay dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Amazing Love Betty Barclay dla kobiet Zdjęcia

Amazing Love marki Betty Barclay to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amazing Love został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są werbena cytrynowa, zielone jabłko i pomarańcza; nutami serca są fiołek, kwiat afrykańskiej pomarańczy i róża; nutami bazy są nuty drzewne, paczula i wanilia.

Werbena cytrynowa Zielone jabłko Pomarańcza

Fiołek Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża

Nuty drzewne Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amazing Love by Betty Barclay.

Elvie

Amazing Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Betty Barclay Amazing Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Betty Barclay Amazing Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amazing Love marki Betty Barclay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amazing Love marki Betty Barclay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Trussardi Donna Trussardi Pierre Cardin Rose by Cardin Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Georges Stahl Elle d`Elissa Lotto Gravity Power for Women Nicole Miller Frenzy Parfumerie Generale Corps et Ames Yves Rocher Diamella Dana California Cerruti Nino Cerruti Pour Femme Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon