Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

White Tea Berkeley Square dla kobiet

ziołowy
ozonowy
White Tea Berkeley Square dla kobiet Zdjęcia

White Tea marki Berkeley Square to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi i herbata; nutami serca są lawenda, gardenia, szałwia, esencja różana i konwalia; nutami bazy są piżmo, ambra i fasolka tonka.

Cytryna Amalfi Herbata

Lawenda Gardenia Szałwia Esencja różana Konwalia

Piżmo Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Tea by Berkeley Square.

White Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Berkeley Square White Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Berkeley Square White Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Tea marki Berkeley Square. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Tea marki Berkeley Square reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Annayake Hanami L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Betty Barclay Betty Barclay Women Issey Miyake Soleil d`Issey Jardin de France Muguet Weil Sweet Bambou Animale Chaleur d`Animale A Perfume Organic Green D.S. & Durga Cowgirl Grass Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater