Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

White Amber Berkeley Square dla kobiet

White Amber Berkeley Square dla kobiet

Mam: 1

White Amber Berkeley Square dla kobiet Zdjęcia

White Amber marki Berkeley Square to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. White Amber został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, drzewo sandałowe i mandarynka.

Jaśmin Drzewo sandałowe Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Amber by Berkeley Square.

White Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Berkeley Square White Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Berkeley Square White Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Amber marki Berkeley Square. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Amber marki Berkeley Square reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Byblos Blu Men Cool Pierre Cardin Revelation Energy Ted Lapidus Fou D`Elle Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Liz Claiborne Spark for Men Atelier Flou Monsieur mon Amour Hermes Eau des Merveilles Pegase Montale Louban Teufels Kuche Patchouly Incubus Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude