Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

White Amber Berkeley Square dla kobiet

White Amber Berkeley Square dla kobiet

Mam: 1

White Amber Berkeley Square dla kobiet Zdjęcia

White Amber marki Berkeley Square to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. White Amber został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, drzewo sandałowe i mandarynka.

Jaśmin Drzewo sandałowe Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Amber by Berkeley Square.

White Amber Recenzje Perfum

White Amber by Berkeley Square 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Berkeley Square White Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Berkeley Square White Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Amber marki Berkeley Square. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Amber marki Berkeley Square reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Kenzo Flower by Kenzo Oriental Cartier Santos de Cartier Nikos Nikos Bond No 9 Bleecker Street Avon Derek Jeter Driven Black Karl Lagerfeld Kapsule Woody becker.eshaya Golden Amber Dana Toujours Moi Van Gils Puur Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Smell Bent Sexy Turtleneck Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham