Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

White Amber Berkeley Square dla kobiet

White Amber Berkeley Square dla kobiet

Mam: 1

White Amber Berkeley Square dla kobiet Zdjęcia

White Amber marki Berkeley Square to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. White Amber został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, drzewo sandałowe i mandarynka.

Jaśmin Drzewo sandałowe Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Amber by Berkeley Square.

White Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Berkeley Square White Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Berkeley Square White Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Amber marki Berkeley Square. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Amber marki Berkeley Square reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Ultraviolet Al-Rehab Saat Safa Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Givenchy Pi Leather Jacket Bois 1920 Real Patchouly Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Atelier Flou Monsieur mon Amour Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Smell Bent Incensed Angel Schlesser Ambre Frais Homme Mexx Perspective Woman Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal