Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rose Petal Berkeley Square dla kobiet

Rose Petal Berkeley Square dla kobiet

Rose Petal Berkeley Square dla kobiet Zdjęcia

Rose Petal marki Berkeley Square to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja różana, nuty zielone, geranium, frezja, drzewo sandałowe, irys i piżmo.

Esencja różana Nuty zielone Geranium Frezja Drzewo sandałowe Irys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Petal by Berkeley Square.

Rose Petal Recenzje Perfum

Rose Petal by Berkeley Square 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Berkeley Square Rose Petal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Berkeley Square Rose Petal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Petal marki Berkeley Square. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Petal marki Berkeley Square reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Marc Jacobs Daisy Jennifer Lopez Deseo Forever Kenzo Unidentified Fragrance Object Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Masaki Matsushima M Ulric de Varens Mini Musk Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Arno Sorel Jardins de Babel Women Bond No 9 Washington Square Jeanne Arthes Romantic Story Paris Hilton Passport Tokyo