Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Lime & Clarysage Berkeley Square dla kobiet

ziołowy
lekko korzenny
Lime & Clarysage Berkeley Square dla kobiet Zdjęcia

Lime & Clarysage marki Berkeley Square to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia, lima i mandarynka.

Szałwia Lima Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lime & Clarysage by Berkeley Square.

Lime & Clarysage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Berkeley Square Lime & Clarysage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Berkeley Square Lime & Clarysage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lime & Clarysage marki Berkeley Square. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lime & Clarysage marki Berkeley Square reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gieffeffe Cartier Eau de Cartier Givenchy Eau Torride Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus DSH Perfumes For the Groom Calypso Christiane Celle Homme Dorin Roses des Vents Nord Florascent Aqua Aromatica Regia