Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Lime & Clarysage Berkeley Square dla kobiet

ziołowy
lekko korzenny
Lime & Clarysage Berkeley Square dla kobiet Zdjęcia

Lime & Clarysage marki Berkeley Square to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia, lima i mandarynka.

Szałwia Lima Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lime & Clarysage by Berkeley Square.

Lime & Clarysage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Berkeley Square Lime & Clarysage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Berkeley Square Lime & Clarysage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lime & Clarysage marki Berkeley Square. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lime & Clarysage marki Berkeley Square reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Givenchy Monsieur de Givenchy Billy Jealousy Illicit Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Yves Rocher Antartic Avon Just Play for Her Xerjoff Mefisto Ted Baker Skinwear Ten for Men The American Line Coast Guard - Rip Tide Oriflame Aromabliss Calming Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale