Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fig & Cherry Berkeley Square dla kobiet

Fig & Cherry Berkeley Square dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Fig & Cherry Berkeley Square dla kobiet Zdjęcia

Fig & Cherry marki Berkeley Square to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja różana, liść figi, figa, morela, piżmo, czerwone jagody, kwiat wiśni, cedr i ambra.

Esencja różana Liść figi Figa Morela Piżmo Czerwone jagody Kwiat wiśni Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fig & Cherry by Berkeley Square.

Fig & Cherry Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Niestety same negatywy. Nie wiem co mnie pdkusio, że zakupilam akurat te perfumy. Fakt, że w ciemno i niestety dla mnie nie do noszenia. Figa, słodka figa doprawiona wiśnią i różą . Owszem jest słodycz i to dosyć konkretna, zatem wielbicielkom takich słodziaków na pewno sie spodoba. Ponieważ przekonałam się po stokroć, że nie moge nosic figi w perfumach zapach poszedł w świat jako prezent. I niech dobrze się nosi.Cieszę się , że go już nie mam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Berkeley Square Fig & Cherry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Berkeley Square Fig & Cherry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fig & Cherry marki Berkeley Square. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fig & Cherry marki Berkeley Square reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Givenchy Lovely prism Tommy Hilfiger Tommy Girl Harajuku Lovers Harajuku Lovers G Novae Plus White Gold Neil Morris Zephyr Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 122 Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Mila Schön `60 Arno Sorel Sham'n Love Eisenberg Rouge & Noir