Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Cologne Bensimon 1993 Bensimon dla kobiet i mężczyzn

Cologne Bensimon 1993 Bensimon dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Cologne Bensimon 1993 marki Bensimon to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne Bensimon 1993 został wydany w 1993 roku. Cologne Bensimon 1993 stworzyli Pierre Bourdon i Serge Bensimon. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, petitgrain, piżmo, jaśmin, geranium, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, ambra, benzoes, bergamotka, cytryna amalfi, mirra, kastoreum, cywet i skóra.

Lawenda Petitgrain Piżmo Jaśmin Geranium Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra Benzoes Bergamotka Cytryna Amalfi Mirra Kastoreum Cywet Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Bensimon 1993 by Bensimon.

Cologne Bensimon 1993 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bensimon Cologne Bensimon 1993, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bensimon Cologne Bensimon 1993, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Bensimon 1993 marki Bensimon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Bensimon 1993 marki Bensimon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Chanel Allure Pour Homme Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Issey Miyake Le Feu d'Issey Baldessarini Ambré Al-Rehab Nafees Jean Patou Sira des Indes Cerruti Cerruti 1881 Black Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Alexandra de Markoff Enigma Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier DSH Perfumes Michelangelo The Organic Pharmacy Organic Glam Oud