Marki » B » cytrusowe « Grupy

United Dreams Stay Positive Benetton dla kobiet

United Dreams Stay Positive Benetton dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

United Dreams Stay Positive Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Stay Positive Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Stay Positive Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Stay Positive Benetton dla kobiet Zdjęcia

United Dreams Stay Positive marki Benetton to cytrusowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, United Dreams Stay Positive został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka i liść cytryny; nutami serca są neroli i kwiat pomarańczy; nutami bazy są cedr, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Liść cytryny

Neroli Kwiat pomarańczy

Cedr Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Dreams Stay Positive by Benetton.

United Dreams Stay Positive Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Dreams Stay Positive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Dreams Stay Positive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Dreams Stay Positive marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Dreams Stay Positive marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Comme des Garcons Energy C Grapefruit Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Myrurgia 1916 Creed Citrus Bigarrade Parfums Berdoues Citrus Hesperida Caswell Massey Pomegranate Melvita Lime Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh Lush Day of the Dead Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange