Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

United Dreams Love Yourself Benetton dla kobiet

United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet

United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet Zdjęcia

United Dreams Love Yourself marki Benetton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, United Dreams Love Yourself został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są gruszka, malina, morela i bergamotka; nutami serca są jaśmin, frezja i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Gruszka Malina Morela Bergamotka

Jaśmin Frezja Róża

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Dreams Love Yourself by Benetton.

United Dreams Love Yourself Recenzje Perfum

United Dreams Love Yourself by Benetton 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Dreams Love Yourself , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Dreams Love Yourself , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Dreams Love Yourself marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Dreams Love Yourself marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Glimmering Sweet Years Funny Days Lacoste Dream of Pink Esprit Connect for Us Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Victoria`s Secret Isle of Pink Harajuku Lovers Harajuku Lovers G Fragonard Belle de Soleil Yves Saint Laurent Baby Doll Honeymoon Limited Edition Boadicea the Victorious Pure Acorelle Amande de Ble Hugo Boss Boss Orange Sunset