Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

United Dreams Love Yourself Benetton dla kobiet

United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet

United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Love Yourself  Benetton dla kobiet Zdjęcia

United Dreams Love Yourself marki Benetton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, United Dreams Love Yourself został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są gruszka, malina, morela i bergamotka; nutami serca są jaśmin, frezja i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Gruszka Malina Morela Bergamotka

Jaśmin Frezja Róża

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Dreams Love Yourself by Benetton.

United Dreams Love Yourself Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Dreams Love Yourself , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Dreams Love Yourself , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Dreams Love Yourself marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Dreams Love Yourself marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Lancome Aroma Fit Lancome Calypso Carolina Herrera 212 on Ice 2006 Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Les Parfums de Rosine Roseberry Novae Plus Ballet Aubusson Histoire D`Amour 2 Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration Animale Animale Temptation Masaki Matsushima mat; pink IKKS Private