Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

United Dreams Live Free Benetton dla kobiet

United Dreams Live Free Benetton dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

ozonowy
United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia

United Dreams Live Free marki Benetton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. United Dreams Live Free został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są zielone jabłko, herbata, yuzu i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, kardamon i cyklamen; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Zielone Jabłko Herbata Yuzu Bergamotka

Kwiat pomarańczy Kardamon Cyklamen

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Dreams Live Free by Benetton.

United Dreams Live Free Recenzje Perfum

Betinka66
Betinka66

Na dniach odkrylam dwa naprawde SUPER zapachy na lato!!! Jednym z nich jet Benetton Live free, cudowny, delikatny, czysty, odrobinke mydlany, wolny, swiezy i bardzo dobry nawet na upalne dni!!! Dobry dla mlodszych, jak i troche starszych kobiet, pelnych zycia, energii, dynamicznych, naturalnych, z osobowoscia!!! Serdecznie POLECAM na lato i ciepla jesien 2016!!! A jak sie ktos zakocha, to i na dluzej :-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Dreams Live Free, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Dreams Live Free, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Dreams Live Free marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Dreams Live Free marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Dolce&Gabbana D&G Light Blue Byblos Blu Wake Up! La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Esprit Connect for Her Baratti Want a summer cocktail? Geir Ness Laila Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Ulric de Varens Mini Varens 29 Popy Moreni Popy Moreni de Fete Ebba Los Angeles Miss Fabienne