Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

United Dreams Live Free Benetton dla kobiet

United Dreams Live Free Benetton dla kobiet

ozonowy
United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia

United Dreams Live Free marki Benetton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, United Dreams Live Free został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są zielone jabłko, herbata, yuzu i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, kardamon i cyklamen; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Zielone Jabłko Herbata Yuzu Bergamotka

Kwiat pomarańczy Kardamon Cyklamen

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Dreams Live Free by Benetton.

United Dreams Live Free Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Dreams Live Free, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Dreams Live Free, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Dreams Live Free marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Dreams Live Free marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Victoria`s Secret Dream Angels Desire Barbie Barbie Modelo Victoria`s Secret Back to Pink Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Oriflame Elvie Summer Magic Ted Baker Skinwear Ten for Women So...? So…? Kiss me M. Micallef Royal Muska Parfums Berdoues 1902 Violette Peter Andre Unconditional Rance 1795 Helene