Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

United Colors of Benetton Woman Benetton dla kobiet

United Colors of Benetton Woman Benetton dla kobiet

kakaowy
United Colors of Benetton Woman Benetton dla kobiet Zdjęcia

United Colors of Benetton Woman marki Benetton to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. United Colors of Benetton Woman został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są neroli, mandarynka i głóg; nutami serca są irys, heliotrop i kwiat bawełny; nutami bazy są piżmo, kakao i drzewo kaszmirowe.

Neroli Mandarynka Głóg

Irys Heliotrop Kwiat bawełny

Piżmo Kakao Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Colors of Benetton Woman by Benetton.

United Colors of Benetton Woman Recenzje Perfum

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

United Colors to pierwsze perfumy marki Benetton jakie poznałam. Nie będę ukrywać - nigdy wcześniej nie ciągnęło mnie jakoś szczególnie do perfum tej firmy, nie uważałam się za ich target, twórczość Benettona (nie tylko perfumeryjna) była mi doskonale obojętna.
United Colors wpadały w moje ręce zupełnie przypadkiem, dostałam próbkę przy okazji jednej z wymian. Gdyby nie to, prawdopodobnie nawet nie pofatygowałabym się sprawdzić czy one w ogóle istnieją. Popełniłabym tym samym smutny błąd, bo ta kompozycja zupełnie odbiega od mojego wyobrażenia na temat perfum produkowanych przez Benetton i co ważniejsze - podoba mi się.
Charakterem United Colors przypominają mi nieco Broadway Nite Bond No. 9. Obie kompozycje puszczają oko w kierunku klimatów retro, są kremowo-pudrowe (w obu przypadkach irys oraz heliotrop występują w rolach pierwszoplanowych), podbite jakimś ostrym, szorstkim akcentem (u Bonda są to aldehydy i liście fiołka, u Benettona metaliczne, wręcz zimne piżmo), dla kontrastu doprawione słodyczą (słodko-wytrawne kakao w United Colors oraz wanilia w Broadway Nite, choć przysięgam, że także tutaj wyraźnie czuję w bazie kakao! Przypadek? Nie sądzę.).
Zauważyłam jeszcze jedno podobieństwo między tymi perfumami - nie cieszą się one szczególną sympatią na Fragrantice (co trochę mnie dziwi).
Mimo tak wielu cech wspólnych nie są to zapachy bliźniacze. Mają zbliżony charakter, roztaczają podobną aurę, ale pomylić ich się nie da - Bond to jednak przede wszystkim fiołek i dużo lepsza jakość składników.
Jeżeli ktoś gustuje w perfumach czystych, kosmetycznych i pudrowych, ale nie boi się tego metalicznego pazura, który Benetton posiada, to polecam, warto poznać te perfumy.
Trwałość całkiem dobra, około 7 godzin, moc umiarkowana, cena przystępna. Tylko dostępność mogłaby być lepsza. Flakonu na żywo nie widziałam, ale na zdjęciach straszy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Colors of Benetton Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Colors of Benetton Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Colors of Benetton Woman marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Colors of Benetton Woman marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Balkis Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Ellen Tracy Linda Allard Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Ocean Pacific OP Blend for Women Bath and Body Works P.S. I Love You Scents of Time Maya Lee Cooper Originals Ladies Thomas Sabo Charm Rose S.T. Dupont Miss Dupont