Marki » B » drzewno - wodne « Grupy

United Colors of Benetton Man Benetton dla mężczyzn

United Colors of Benetton Man Benetton dla mężczyzn

wodny
United Colors of Benetton Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia

United Colors of Benetton Man marki Benetton to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. United Colors of Benetton Man został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są kwiat bawełny i nuty wodne; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Czarna porzeczka Bergamotka

Kwiat bawełny Nuty wodne

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Colors of Benetton Man by Benetton.

United Colors of Benetton Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Colors of Benetton Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Colors of Benetton Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Colors of Benetton Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Colors of Benetton Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Versace Versace Man Eau Fraiche Donna Karan DKNY Red Delicious Men Versace Metal Jeans  Men Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men Calvin Klein CK One Summer 2008 Biotherm Biotherm Homme Force Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him Rasasi Hope Men Pascal Morabito Passion Mediterrannee Beach Andree Putman Preparation Parfumee LR Michael Schumacher Adolfo Dominguez Bambu