Marki » B » drzewno - wodne « Grupy

United Colors of Benetton Man Benetton dla mężczyzn

Mam: 1

wodny
United Colors of Benetton Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia

United Colors of Benetton Man marki Benetton to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. United Colors of Benetton Man został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są kwiat bawełny i nuty wodne; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Czarna porzeczka Bergamotka

Kwiat bawełny Nuty wodne

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Colors of Benetton Man by Benetton.

United Colors of Benetton Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Colors of Benetton Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Colors of Benetton Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Colors of Benetton Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Colors of Benetton Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Nautica Nautica Voyage Cartier Déclaration Bois Bleu Calvin Klein CK One Summer 2008 Hugo Boss Boss Pure Liz Claiborne Curve Crush for Men Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois Givenchy Play Summer Vibrations Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him Andree Putman Preparation Parfumee Yves Rocher Eryo Blue Sabon Homme Avon Jet Femme Holiday