Marki » B » drzewno - wodne « Grupy

United Colors of Benetton Man Benetton dla mężczyzn

United Colors of Benetton Man Benetton dla mężczyzn

wodny
United Colors of Benetton Man Benetton dla mężczyzn Zdjęcia

United Colors of Benetton Man marki Benetton to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. United Colors of Benetton Man został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są kwiat bawełny i nuty wodne; nutami bazy są cedr i białe piżmo.

Czarna porzeczka Bergamotka

Kwiat bawełny Nuty wodne

Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Colors of Benetton Man by Benetton.

United Colors of Benetton Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Colors of Benetton Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Colors of Benetton Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Colors of Benetton Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Colors of Benetton Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Christian Lacroix Bazar pour Homme Cartier Déclaration Bois Bleu CB I Hate Perfume Eternal Return Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men Trussardi Trussardi Jeans Men Azzaro Chrome Sport Burberry Burberry Summer for Men 2010 Andree Putman Preparation Parfumee Yves Rocher Eryo Blue Montale Aoud Forest Des Filles a la Vanille Toi Mon Demon