Marki » B » kwiatowe « Grupy

Tribu Benetton dla kobiet

Tribu Benetton dla kobiet

ziołowy

Tribu marki Benetton to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tribu został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są czarna porzeczka, liść fiołka i włoska mandarynka; nutami serca są marokański jaśmin, ylang-ylang, geranium, rumianek i róża bułgarska; nutami bazy są tahitiańska wetyweria, drzewo sandałowe, mech dębowy i benzoes.

Czarna porzeczka Liść fiołka Włoska mandarynka

Marokański jaśmin Ylang-ylang Geranium Rumianek Róża bułgarska

Tahitiańska wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tribu by Benetton.

Tribu Recenzje Perfum

GreenDress
GreenDress

Mottem przewodnim Tribu miały być poczucie więzi i różnorodność ludzi na kuli ziemskiej. Dla podkreślenia tej idei wymieszano ingrediencje pochodzące z różnych zakątków świata. Stworzono też ciekawą kampanię reklamową. Mamy tu przedstawicielki kultury zachodu, baletnice, afrykańskie kobiety w tradycyjnych strojach itd. Nastawiłam się na coś ciekawego a wyszło dziwnie...

Na początku pojawia się czarna porzeczka. Na tyle realistyczna aby mnie zniechęcić - nie jestem fanką tego zapachu. Po krótkiej chwili cierpka nuta wysycha i nabiera herbacianego charakteru. Tyle że to taka tania owocowa herbatka z dawnych lat. Mdła, płaska, o smaku papierowej torebki i w mętnym kolorze. Brakuje tu soczystości i odrobiny kwaskowatej słodyczy. Pojawiające się na końcu drewniane wiórki tylko potęgują przygnębiające wrażenie. Całość kojarzy mi się ze smutną, późną jesienią gdy wszystko co kolorowe i piękne zamiera.

* recenzja miniatury z lat 90-tych

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Tribu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Tribu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tribu marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tribu marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Douce Amere Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Chanel Gardenia Aqaba Midnight Sun CoSTUME NATIONAL Scent Gloss Jil Sander Style Summer S.T. Dupont Signature Coach Peony Splash Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Pacifica Lotus Garden Rothenstein Deja Vu Rodin The Body Shop Dreams Unlimited