Marki » B » kwiatowe « Grupy

Tribu Benetton dla kobiet

Tribu Benetton dla kobiet

Tribu marki Benetton to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tribu został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są czarna porzeczka, liść fiołka i włoska mandarynka; nutami serca są marokański jaśmin, ylang-ylang, geranium, rumianek i róża bułgarska; nutami bazy są tahitiańska wetyweria, drzewo sandałowe, mech dębowy i benzoes.

Czarna porzeczka Liść fiołka Włoska mandarynka

Marokański jaśmin Ylang-ylang Geranium Rumianek Róża bułgarska

Tahitiańska wetyweria Drzewo sandałowe mech dębowy Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tribu by Benetton.

Tribu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Tribu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Tribu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tribu marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tribu marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Yves Rocher Rose Absolue Avon Goddess Campos de Ibiza Jazmin Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Sonoma Scent Studio Velvet Rose Pacifica French Lilac Bruno Acampora Blu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Ulric de Varens Mini Charm Krigler English Promenade Chantecaille Petalia