Marki » B » kwiatowe « Grupy

Paradiso Inferno Pink Benetton dla kobiet

Paradiso Inferno Pink Benetton dla kobiet

Miałem: 7 Chcę: 3

żółtych kwiatów

Paradiso Inferno Pink marki Benetton to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paradiso Inferno Pink został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza i zielone liście; nutami serca są jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są cedr, piżmo i drzewo sandałowe.

Cytryna Pomarańcza Zielone liście

Jaśmin Róża Ylang-ylang

Cedr Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradiso Inferno Pink by Benetton.

Eclat d`Arpege
Eclat d`Arpege Perles

Paradiso Inferno Pink Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Miałam kiedyś, dawno, dawno temu podróbkę Light Blue o nazwie ,,Blue cafe". I własnie Paradiso przypomina mi tamten zapach, ale jest mniej alkoholowy i przebijają przez niego owocowe nutki. Zwiewny, odświeżający, kobiecy (mój TŻ woli go najbardziej z całej mojej kolekcji). Cóż... No jak za tą cenę (bo również jest niedrogi) i z całkiem dobrą trwałością, muszę przyznać, że to naprawdę dobra woda toaletowa. Super pozycja na lato!

karinawu
karinawu

Bardzo lubie,maja cos oryginalnego w swojej swiezosci. Wykanczam trzecia butle i kupie kolejna,zeby byla:)
Dla energicznych dziewczyn swietna,ale do eleganckiego stroju tez nie bedzie sie gryzlo,bo chociaz to beztroski zapach dla mnie ma w sobie cos eleganckiego.Bardzo przyzwoita trwalosc.

Paradiso Inferno Pink by Benetton 3.50 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Paradiso Inferno Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Paradiso Inferno Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradiso Inferno Pink marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradiso Inferno Pink marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yardley Magnolia Creed Love in Black Montale Powder Flowers Arrogance Arrogance pour Femme Sonoma Scent Studio Velvet Rose Atelier Flou Sloane Rose Oriflame Delight Alyssa Ashley French Garden Flowers Jasmine April Aromatics Lindenblossom Oriflame Lucia Roger Vivier L' Iris La Bouquetiere Gardenia Exotique