Marki » B » drzewne « Grupy

Paradiso Inferno Man Benetton dla mężczyzn

Paradiso Inferno Man Benetton dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

dymny

Paradiso Inferno Man marki Benetton to drzewne perfumy dla mężczyzn. Paradiso Inferno Man został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są imbir, gardenia i pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wetyweria i kadzidło.

Lawenda Bergamotka

Imbir Gardenia Pieprz

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradiso Inferno Man by Benetton.

Paradiso Inferno Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Paradiso Inferno Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Paradiso Inferno Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradiso Inferno Man marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradiso Inferno Man marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Canali Summer Night L`Artisan Parfumeur Dzing! Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Montale Sandal Sliver Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Le Prince Jardinier Arboretum Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Gendarme 7 Sinful Scents Lust Maitre Parfumeur et Gantier Racine D.S. & Durga Cedar Roger Vivier Le Santal D.S. & Durga Empress Jingu