Marki » B » kwiatowe « Grupy

Gold Benetton dla kobiet

Gold Benetton dla kobiet

kakaowy

Gold marki Benetton to kwiatowe perfumy dla kobiet. Gold został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, mandarynka, heliotrop, kakao, kwiat bawełny, irys, piżmo, drzewo kaszmirowe i róża.

Neroli Mandarynka Heliotrop Kakao Kwiat bawełny Irys Piżmo Drzewo kaszmirowe Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold by Benetton.

Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Faith Hill True Trussardi Bianco Le Jardin Retrouve Jasmin Estée Lauder Pleasures Intense Christina Aguilera X Pose Passion Lalique Le Baiser Torand Beverly Hills 90210 Chloe Chloe Eau de Toilette Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Perry Ellis 360° Red DSH Perfumes En Fleur Novaya Zarya Natasha