Marki » B » kwiatowe « Grupy

Gold Benetton dla kobiet

Gold Benetton dla kobiet

kakaowy

Gold marki Benetton to kwiatowe perfumy dla kobiet. Gold został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, mandarynka, heliotrop, kakao, kwiat bawełny, irys, piżmo, drzewo kaszmirowe i róża.

Neroli Mandarynka Heliotrop Kakao Kwiat bawełny Irys Piżmo Drzewo kaszmirowe Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold by Benetton.

Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romeo Gigli G Gigli Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Bath and Body Works White Cherry Blossom L`Erbolario Acacia Miller Harris Coeur de Fleur Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Yves Saint Laurent Elle Shocking Tsi-La Organic Kizes Scents of Time Night Star Cinq Mondes Rituel de Kyoto TerraNova Gardenia Scaasi Scaasi