Marki » B » cytrusowe « Grupy

Funtastic Wild Citrus for Boys Benetton dla mężczyzn

Funtastic Wild Citrus for Boys Benetton dla mężczyzn

Funtastic Wild Citrus for Boys marki Benetton to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Funtastic Wild Citrus for Boys został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Funtastic Wild Citrus for Boys by Benetton.

Funtastic Wild Citrus for Boys Recenzje Perfum

Funtastic Wild Citrus for Boys by Benetton 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Funtastic Wild Citrus for Boys marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Funtastic Wild Citrus for Boys marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Occitane en Provence Ruban d'Orange L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Bath and Body Works Pink Grapefruit Hermes Aroma d`Orange Verte Philosophy Lemon D`Orsay Etiquette Bleue Van Gils Between Sheets Boadicea the Victorious Energizer Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Sprezzatura 768 Аrs Amandi Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Roger Vivier Le Neroli