Marki » B » cytrusowe « Grupy

Funtastic Wild Citrus for Boys Benetton dla mężczyzn

Funtastic Wild Citrus for Boys Benetton dla mężczyzn

Funtastic Wild Citrus for Boys marki Benetton to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Funtastic Wild Citrus for Boys został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Funtastic Wild Citrus for Boys by Benetton.

Funtastic Wild Citrus for Boys Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Funtastic Wild Citrus for Boys marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Funtastic Wild Citrus for Boys marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Lancome O de Lancome Christian Dior Eau Fraiche Estée Lauder Alliage Sport Roccobarocco Mouse Floris Cefiro Czech & Speake Neroli Carolina Herrera 212 H2O Love & Toast Gin Blossom Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Detaille Fleur Gump`s Baroque Pearl