Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cumbia Colors Woman Benetton dla kobiet

Cumbia Colors Woman Benetton dla kobiet

Cumbia Colors Woman marki Benetton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cumbia Colors Woman został wydany w 2005 roku. Cumbia Colors Woman stworzyli Alain Astori i Beatrice Piquet. nutami serca są cyklamen i lilia; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Cyklamen Lilia

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cumbia Colors Woman by Benetton.

Cumbia Colors Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Cumbia Colors Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Cumbia Colors Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cumbia Colors Woman marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cumbia Colors Woman marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine La Perla Io Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Benetton Benetton White Night Woman Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche O Boticario Floratta in Rose Krigler Mediterranean Peach Benefit Lookin` To Rock Rita Marella Ferrera Marella Ferrera Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Black Phoenix Alchemy Lab Titania Tommy Bahama Set Sail Martinique