Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cumbia Colors Woman Benetton dla kobiet

Cumbia Colors Woman Benetton dla kobiet

Cumbia Colors Woman marki Benetton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cumbia Colors Woman został wydany w 2005 roku. Cumbia Colors Woman stworzyli Alain Astori i Beatrice Piquet. nutami serca są cyklamen i lilia; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Cyklamen Lilia

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cumbia Colors Woman by Benetton.

Cumbia Colors Woman Recenzje Perfum

Cumbia Colors Woman by Benetton 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Cumbia Colors Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Cumbia Colors Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cumbia Colors Woman marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cumbia Colors Woman marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Live Elizabeth Arden Sunflowers Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Liz Claiborne Mambo for Woman Aquolina Tweety Perfumer`s Workshop Samba Calypso Christiane Celle Bellini Filles des Iles Floral Solaire Jeanne Arthes Arthes You & Me Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Roberto Cavalli Anniversary