Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Colors de Benetton Men Benetton dla mężczyzn

Colors de Benetton Men Benetton dla mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 2

Colors de Benetton Men marki Benetton to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Colors de Benetton Men został wydany w 1987 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ann Gottlieb. Nutami głowy są kolendra, lawenda, zielone liście, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), cyprys, jodła, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, benzoes, kokos, wanilia i cedr.

Kolendra Lawenda Zielone liście Bergamotka Cytryna

Cyklamen Goździk (roślina) Cyprys Jodła Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Benzoes Kokos Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colors de Benetton Men by Benetton.

Colors de Benetton Men Recenzje Perfum

Patsy
Patsy

Zapach bardzo fajny i na dodatek mozna go kupić naprawdę tanio ( w promocji ok. 60 zł z za 100ml !). Zapach "orientalno-drzewny", dość słodkawy, z lekką goryczką. Może nie rozwija się na skórze zbyt zauważalnie, może nie powala na kolana wszystkich wokół, ale naprawde nie ma się do czego przyczepić. Fajny zapach o dość uniwersalnym charakterze, trwały (do 5-6 godz) i przede wszystkim niedrogi.Polecam Panom 20-40, ktorzy nie lubia wydawać krocia na zapachy, a lubią aromaty słodkawe i ciepłe.

Colors de Benetton Men by Benetton 4.00 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton Colors de Benetton Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton Colors de Benetton Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colors de Benetton Men marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colors de Benetton Men marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Azzaro Visit For Men Gucci Envy for Men Yves Saint Laurent Body Kouros Halston Halston Z14 Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent Kouros Montale Full Incense Jacques Bogart Bogart Jacques Bogart One Man Show Cerruti 1881 Men Antonio Puig Quorum Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Aramis Aramis Burberry London for Men Montale Black Aoud Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Guerlain Vetiver Chanel Antaeus Loewe Loewe 7